Media Max s.r.o.

O nás a spoločnosti Media Max

Naša spoločnosť vznikla v roku 1996. Postupným vývojom sme sa vyprofilovali na činnosť v oblasti outdoorovej veľkoplošnej reklamy, stavebníctva a obchodu. Hlavnou činnosťou je vytváranie kreatívnych koncepcií i stratégii a veľkoplošná reklama na štítových stenách (fasádach) budov v rámci Slovenska. V súčasnej dobe sa zaraďujeme medzi lídrov v tejto oblasti. Účelom našej spoločnosti je zvyšovanie imidžu a podpora predaja výrobkov a služieb našich klientov. Našou prednosťou je nadčasová kreatíva s realizáciou na nadrozmerných osvetlených štítových stenách-fasádach situovaných prevažne na hlavných ťahoch a svetelných križovatkách v krajských a okresných mestách Slovenska. Odborný časopis o reklame Stratégie zaradil našu realizáciu medzi Top projekty 2009 na Slovensku.

Spoločnosť Media Max, s.r.o. bola založená v roku 1996. Podnikateľskú cestu sme začali budovať od nuly. Prvé podnikateľské kroky boli sprevádzané drinou – odvoz použitej bielej techniky (práčky, sporáky, chladničky) a následná ekologická recyklácia prostredníctvom opätovnej opravy, vydrhnutia a predaja v bazáre bielej techniky. Šetrili sme korunku po korunke a začali rozbiehať vykreovaný projekt s reklamou na štítových stenách – fasádach bytových domov. Princíp bol jednoduchý. Využiť to čo už stojí a nestavať žiadne stĺpy s reklamou. Stali sme sa v tejto oblasti jedným z lídrov v Bratislave. Veľká snaha, trpezlivosť a vytrvalosť odmenená úspechom. V tomto období bol náš konateľ nominovaný na cenu podnikateľ roka EY. 

Dlhodobým vývojom a profiláciou nás tieto turbulentné časy nakopli transformovať biznis. Nerobíme biznis od stola, máme zopár vlastných projektov s medzinárodným pôsobením + výskum. Človek myslí-kreuje, nieje len zviera. Marketing je jedna zo srdcoviek, kde je veľký potenciál uviesť funkčnú kreatívu do života. Môžete ovplyvňovať nákupné správanie a osudy ľudí. Pozor na dobrý úmysel. Dlhodobá pomoc podnikateľom a marketérom + to čo sme sa naučili na vlastných chybách sprostredkujeme ďalej, nech sa hýbe ekonomika a klienti otvárajú šampanské oslavujúc obchodné úspechy. To čo funguje.

 

Naše poslanie je zarábať firmám peniaze

Podporujeme

Nepodporujeme