Media Max s.r.o.

Produkcia a služby

Podmienkou dlhodobej úspešnosti výrobcu, predajcu, prípadne poskytovateľa služieb je dobrý vhľad do potrieb zákazníka a orientácia na trh na ktorom podniká + schopnosť pružne reagovať na zmeny. Nestrieľajte s prázdnymi nábojmi, ale nabite delo.

REKLAMNÉ PLOCHY

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor

Toto je nadpis

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor
Click Here

KRÁTKE VIDEÁ komplet

sprostredkuje vašim zákazníkom osobný profil a poslanie vášho projektu formou dokumentu. *Viac info

Prezrite si príklad videa

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor
Pozrieť si dokument

DOKUMENT O FIRME

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor

Toto je nadpis

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor
Click Here

ZAMESTNANCI

SLUŽBY PRE FIRMY A ZAMESTNANCOV

Zážitkové hry

Oživte svoju kreativitu a tímovú spoluprácu prostredníctvom našich zážitkových hier, ktoré prinášajú novú úroveň zábavy a inovácie do vašich firemných aktivít.

Firemná kultúra

Vytvárame dynamickú firemnú kultúru, ktorá posilňuje tím a podporuje spoluprácu, vďaka čomu sa naše projekty stávajú naozaj výnimočnými.

NÁVRH

Budujeme silné a súdržné kolektívy prostredníctvom špeciálne navrhnutých aktivít a workshopov, ktoré zvyšujú dôveru a posilňujú vzťahy medzi zamestnancami.

Fluktuácia

Snažíme sa minimalizovať fluktuáciu zamestnancov poskytovaním stimulujúceho a podporného pracovného prostredia, kde sa ľudia cítia ocenení a majú priestor pre svoj profesijný rast.

Asimilácia nových zamestnancov v kolektíve

Pomáhame novým zamestnancom rýchlo sa integrovať a cítiť sa pohodlne v našom kolektíve prostredníctvom špeciálnych programov a podporných aktivít.

Spoznaj sám seba:

Podporujeme osobný rast a rozvoj našich zamestnancov prostredníctvom tréningov, mentorstva a aktivít, ktoré pomáhajú objaviť a rozvinúť ich skutočný potenciál.

BONUS: Firemné video

Ponúkame aj vytvorenie firemného videa, ktoré perfektne zachytí vašu jedinečnú firemnú kultúru a posolstvo. S naším tímom kreatívnych profesionálov vám pomôžeme vytvoriť vizuálne pútavé a emocionálne videá, ktoré zaujmú vašich zákazníkov a posilnia vašu značku.

EXTRA: Situácie ktoré vyplávajú na povrch

Situácie, ktoré vyplávajú na povrch, sú pre nás príležitosťou rásť a inovovať. Sme pripravení čeliť výzvam a hľadať nové riešenia. Bez ohľadu na to, čo príde, spolu nájdeme kreatívne a efektívne spôsoby, ako dosiahnuť vaše ciele a presadiť sa na trhu.

WORKSHOPY - FLOW

SLUŽBY PRE FIRMY A ZAMESTNANCOV

Firewalking - chodenie po ohni

Odhaľte svoju odvahu a prekonajte svoje obmedzenia pri unikátnom zážitku chôdze po ohni, ktorý vám prináša transformáciu a novú perspektívu.

Do prítomnosti tancom

Prepojte sa so svojím telom a cíťte silu prítomného okamihu pri tanečnej workshopu, ktorý vám pomáha objaviť slobodu a radosť prostredníctvom pohybu.

Nájdi svoju podstatu

Zistite, kto naozaj ste a čo je pre vás dôležité, prostredníctvom hlbokých introspektívnych cvičení a skupinovej interakcie, ktoré vás viedu k autenticite a vnútornému naplneniu.

Liečivá masáž jóni a rozetky

Vychutnajte si terapeutický zážitok masáže jónmi a rozetkami, ktoré energeticky vyrovnávajú vaše telo a mysle, a prinášajú vnútornú harmóniu a relaxáciu.

HRY

SLUŽBY PRE FIRMY A ZAMESTNANCOV A VEREJNOSŤ

Námety

Vytvárame originálne námety pre hry, ktoré vás očaria a prinášajú nový rozmer zábavy pre firmy aj verejnosť.

Scenáre

Naša tím talentovaných scenáristov vytvára pútavé a dobre premyslené scenáre, ktoré vás vtiahnu do sveta našich hier a ponúkajú unikátny zážitok.

Štáb

Disponujeme skúseným a zohratým štábom, ktorý sa postará o profesionálne zvládnutie a realizáciu hier pre firmy aj verejnosť.

Protagonisti

Spolupracujeme s talentovanými a charizmatickými protagonistami, ktorí vám prinášajú autenticitu a unikátny zážitok počas hier.

Návody ako sa hrať hry

Poskytujeme prehľadné a zrozumiteľné návody, ktoré vás naučia, ako hrať naše hry a vychutnať si ich plne.

Obsah - tvorba

Vytvárame originálny a nápaditý obsah pre naše hry, ktorý prináša zábavu, výzvy a neopakovateľné zážitky pre hráčov.

Liečba závislostí od porna

Naša liečba zameraná na závislosť od pornografie ponúka podporu a terapiu pre tých, ktorí sa snažia prekonať závislosť a obnoviť zdravý vzťah k sexualite a intímnejšiemu životu.

Liečba závislostí od online priestoru

Poskytujeme špeciálne liečebné programy pre osoby závislé od online priestoru, aby sme im pomohli získať rovnováhu, spravovať čas a vytvárať zdravšie vzťahy s digitálnym svetom.

PRIPRAVOVANÉ DOKUMENTY

Tantra, sex, výchova, taboo

Naše pripravované dokumenty sa zaoberajú témami tantry, sexuality, výchovy a taboo, ponúkajúc hlbší vhľad, informácie a návody v týchto oblastiach.

Tantra

Naše pripravované dokumenty ponúkajú pohľad do sveta tantry, ktorá prináša hlbokú duchovnú a intímnu pripojenosť a posilňuje vnímanie a vzájomnú harmóniu.

Reštart politického systému

V našich pripravovaných dokumentoch sa zameriavame na reštrukturalizáciu a inováciu politického systému, ponúkajúc perspektívy a riešenia pre súčasné výzvy.